V skratke

Objavte naše poslanie a vášeň za našimi službami. Sme odhodlaní poskytovať riešenia na čistenie najvyššej kvality, aby sme splnili jedinečné potreby našich klientov. Snažíme sa používať iba vysoko kvalitné čistiace prostriedky.

Náš cieľ

V MB Cleaning & Services sa každý deň snažíme byť najlepšou upratovacou spoločnosťou v krajine. Vieme, aké ťažké môže byť nájsť rýchle, vynikajúce a garantované upratovacie služby, najmä pri rušnom životnom štýle. Na konci dlhého dňa môžete prísť do žiarivo čistého domova či kancelárie vďaka našim profesionálnym službám. Nechajte nás urobiť špinavú prácu za vás!

Naša história

Budujeme klientsku základňu po jednom odporúčaní. Máme za sebou tisíce upratovaní a vieme, čo robíme. Len tak vám môžeme poskytnúť 100% záruku spokojnosti. Je to záruka, že pracujeme a žijeme každou hodinou každého dňa.

Naši ľudia

Všetci naši ľudia sú vyškolení, certifikovaní a prepojení a vo vašej domácnosti používame len tie najlepšie ekologické produkty. Správame sa k vášmu domovu ako k svojmu domovu. V MB cleaning & Services vám nechávame náš prehľad o tom, ako dobre bola práca vykonaná, aby sme mohli rýchlo získať informácie o tom, ako sa cítite pri upratovaní, a spätnú väzbu o našich ľuďoch.

O nás

Sme tím oddaných profesionálov, ktorí sa snažia uľahčiť vám život poskytovaním špičkových čistiacich služieb. Chápeme, že čistý domov alebo pracovisko môže pomôcť zlepšiť kvalitu vášho života, znížiť stres a zvýšiť produktivitu. Preto sme tu my, aby sme sa postarali o všetky vaše potreby pri upratovaní, aby ste sa mohli sústrediť na dôležitejšie veci v živote.

Naša upratovacia spoločnosť MB cleaning & Services so sídlom v Bratislave ponúka širokú škálu profesionálnych služieb, ktoré uspokoja potreby našich vážených klientov. Od hĺbkového čistenia až po špecializované komerčné čistenie, sme odhodlaní poskytovať špičkové služby a prekonávať očakávania. Verte nám, že udržíme váš priestor čistý a nedotknutý!

Náš kvalifikovaný personál pozostáva z odborníkov, ktorí prechádzajú rozsiahlymi previerkami a absolvujú tiež rozsiahle školenia v oblasti upratovacích služieb, aby posilnili potreby potrebné na upratovanie vášho domova podľa najvyšších štandardov.

Naše služby prispôsobujeme vašim potrebám a rozpočtu. Ponúkame kompletné upratovacie služby, či už chcete jednorazové, týždenné alebo dlhodobé upratovanie na dennej báze, prispôsobíme upratovacie služby vašim potrebám.